Bengt Hillgrund
2016-01-16
354115
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT HILLGRUND (1935-1981): "Gård", skånemotiv, signerad, olja på duk, 33x40 cm