Marinmotiv

Marinmotiv
Marinmotiv
Marinmotiv
Marinmotiv
Marinmotiv
Marinmotiv

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

C. KENSINGTON (?-1914): Stellamaris, signerad, olja på duk, 36x45 cm

Dukskada, retuscher

354122

2016-01-16