Monica Klemming oljemålning

Monica Klemming oljemålning
Monica Klemming oljemålning
Monica Klemming oljemålning
Monica Klemming oljemålning
Monica Klemming oljemålning
Monica Klemming oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA KLEMMING (samtida), klippor, signerad M Klemming, olja på duk, 28 x 46 cm

354125

2016-01-16