Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHÄSLONG, 18/1900-tal, mahogny, höjd ca 92, längd 160, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

354148

2016-01-16