Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHÄSLONG, 18/1900-tal, mahogny, höjd ca 92, längd 160, sitthöjd ca 40 cm
Slitage
354148
2016-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här