Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, karmstolar, 1 par, "Mina", stämplade 2004, klädsel i sadelgjord
Fläckar, smärre bslitage
354151
2016-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här