Karmstolar Bruno Mathsson

Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson
Karmstolar Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, karmstol, "Mina", stämplad 2003, klädsel i sadelgjord

Fläckar, smärre slitage

354152

2016-01-16