Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Trosa skärgård, Stensund, 1965, signerad R Ljunggren 110/350, färglitografi, ca 35 x 44 cm

354153

2016-01-16