Proessdorf oljemålning

Proessdorf oljemålning
Proessdorf oljemålning
Proessdorf oljemålning
Proessdorf oljemålning
Proessdorf oljemålning
Proessdorf oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PROESSDORF (1900-tal), kvinnoporträtt, signerad och daterad 1919, olja på duk, 63 x59 cm

En lagning, smärre dukskador

354163

2016-01-16