Proessdorf oljemålning
2016-01-16
354163
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PROESSDORF (1900-tal), kvinnoporträtt, signerad och daterad 1919, olja på duk, 63 x59 cm
En lagning, smärre dukskador