Pianolampa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOLAMPA / BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad brons monterad på marmorsockel, med skulptur föreställande kompositören Franz Liszt, justerbar höjd på lampan, maxhöjd ca 25 cm
Slitage
354190
2016-01-16