Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT FRANSSON (född 1935): "Cafe Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm
354193
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här