Ulf Trotzig etsning

Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013), "Havets blommor", signerad och daterad -60, etsning, E A, 39,5x 49 cm, bok medföljer

Gulnad

354224

2016-01-17