Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, SKÅLAR 3+3 st, FAT, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, orientalisk dekor med lejon och elefanter, brickans längd med handtag 60 cm
Bruksslitage
354229
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här