Bricka skålar mässing

Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing
Bricka skålar mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, SKÅLAR 3+3 st, FAT, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, orientalisk dekor med lejon och elefanter, brickans längd med handtag 60 cm

Bruksslitage

354229

2016-01-17