Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar

Klubbat för:

13 500 SEK

6 000 SEK

STOLAR, 2 st, sengustavianska lindomearbeten, signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome)
Proveniens, familjen Von Plomgen

Förstärkta, fläckig klä´dsel

354235

2016-01-17