Klubbat för:
13 500 SEK
6 000 SEK
STOLAR, 2 st, sengustavianska lindomearbeten, signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome)
Proveniens, familjen Von Plomgen
Förstärkta, fläckig klä´dsel
354235
2016-01-17