Bordslampor empire stil

Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil
Bordslampor empire stil

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, empirstil, 1800-talets senare del, marmor och förgylld brons, total höjd 58 cm

Smärre slitage på marmorn

354236

2016-01-17