Skrivbord stol Selva

Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva
Skrivbord stol Selva

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, STOL, 1900-talets andra hälft, skyltmärkt Selva Made in Italy, grönmålat, höjd 81, 110 x 56 cm, sitthöjd 52 cm

Bruksslitage

354239

2016-01-17