Boksnurra England
2016-01-17
354242
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSNURRA, på hjul, England, 1900-tal, med intarsia, höjd 78, 48 x 48 cm
Renoverad, smärre krackelyr