Skulptur måne

Skulptur måne
Skulptur måne
Skulptur måne
Skulptur måne
Skulptur måne
Skulptur måne

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, "måne", skulperat bronserat trä, höjd 62x40 cm

Äldre lagning

354245

2016-01-17