Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, total höjd ca 72 cm

Skyltmärkt, en sida på postament med smärre buckla

354250

2016-01-17