Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, total höjd ca 72 cm
Skyltmärkt, en sida på postament med smärre buckla
354250
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här