Stig Claesson färglitografier

Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2), delvis Stockholmsmotiv, "Söder Mälarstrand -vy från Västerbron", Vintrig lantidyll, signerad Stig Claesson 77 respektive 75, 280/300 respektive 296/300, färglitografi, ca 43x55 cm

354254

2016-01-17