Orientmatta Tabriz

Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, signerad, ca 345 x 258 cm

Skador, fläckar

354262

2016-01-17