Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LOUIS CHARLES BOMBLED (Frankrike, 1862-1927): Kavallerianfall, signerad Ch. Bombled, olja på pannå, 20x53 cm
Färgbortfall, retuscher, liten spricka i pannån
354263
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här