Taklykta

Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLYKTA för tre ljuspunkter, glas, mässingsstomme, 1900-talets andra hälft, höjd ca 55 cm

Slitage

354272

2016-01-17