Dockskåpstillbehör 1800-tal

Dockskåpstillbehör 1800-tal
Dockskåpstillbehör 1800-tal
Dockskåpstillbehör 1800-tal
Dockskåpstillbehör 1800-tal
Dockskåpstillbehör 1800-tal
Dockskåpstillbehör 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, sekelskiftet 1900, metall, bl a öppen spis, ljuskrona, fotoramar, ljusstakar mm, i box

Skador

354277

2016-01-17