Hilding Linnqvist
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984), Kvinnoporträtt, akvarell på papper, signerad och daterad Linnqvist 1921, etikettmärkt a tergo "Svensk-Franska konstgalleriet No 1148" samt "Renoverad av Helen Skinner 1987", ca 43 x 30 cm
Fuktskadad
354282
2016-01-17