Hilding Linnqvist

Hilding Linnqvist
Hilding Linnqvist
Hilding Linnqvist
Hilding Linnqvist

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984), Kvinnoporträtt, akvarell på papper, signerad och daterad Linnqvist 1921, etikettmärkt a tergo "Svensk-Franska konstgalleriet No 1148" samt "Renoverad av Helen Skinner 1987", ca 43 x 30 cm

Fuktskadad

354282

2016-01-17