Philipp Franck Blommande syrener

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

PHILIPP FRANCK (Tyskland, 1860-1944): Blommande syrener, signerad Philipp-Franck, olja på duk, 49x67 cm

354301

2016-01-17