Philipp Franck Blommande syrener
Valmis
2016-01-17
354301
| Korkein tarjous | 10 500 SEK |
| Arviointi | 14 000 SEK |
PHILIPP FRANCK (Tyskland, 1860-1944): Blommande syrener, signerad Philipp-Franck, olja på duk, 49x67 cm