Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, svartlackerat böjträ, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, 1980-tal, sitthöjd ca 43 cm
Slitage
354307
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här