Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HJÄLM, svensk, 1800-tal, för kustridare, hjälmklocka av svart skinn med mässingsbeslag, hög kam, käkremsfjäll av mässing
Proveniens: Tullverket
lös framskärm, skadad käkrem, torr
354312
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här