Ossian Elgström

Ossian Elgström
Ossian Elgström
Ossian Elgström
Ossian Elgström

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Boplats med kajak och båtar, signerad och daterad O Elgström 1915, akvarell, 17,5x29 cm

Urklipp

354313

2016-01-17