Ludvig Lubbe Nordström Ulfön

Ludvig Lubbe Nordström Ulfön
Ludvig Lubbe Nordström Ulfön
Ludvig Lubbe Nordström Ulfön
Ludvig Lubbe Nordström Ulfön

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): "Ulfön 1935", signerad och daterad Ludvig Nordström 31.3.35, akvarell, ca 29x42 cm

Fläckar

354315

2016-01-17