Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): "Apia Samoa 1931", signerad och daterad Ludvig Nordström 1931, blandteknik, 35x49 cm
354317
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här