Ludvig Lubbe Nordström

Ludvig Lubbe Nordström
Ludvig Lubbe Nordström
Ludvig Lubbe Nordström
Ludvig Lubbe Nordström

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): "Apia Samoa 1931", signerad och daterad Ludvig Nordström 1931, blandteknik, 35x49 cm

354317

2016-01-17