Gösta Werner

Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-92): Polar, Ålesund-Norge, signerad och daterad Gösta Werner -71 m, akvarell på papper, 39x47 cm

354319

2016-01-17