Öronlappsfåtöljer

Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer
Öronlappsfåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, blommig klädsel, med nackkuddar, totalhöjd ca 105 cm

Slitage, klädsel med fläckor och skador

354320

2016-01-17