Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad XVIII/XXVI, carborundum, 74x54 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
354322
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här