Tallrikar 1800-talets slut

Tallrikar 1800-talets slut
Tallrikar 1800-talets slut
Tallrikar 1800-talets slut
Tallrikar 1800-talets slut
Tallrikar 1800-talets slut
Tallrikar 1800-talets slut

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 33 st., 1800-talets slut, möjligen Frankrike, glas med dekor, diameter 21 cm

Dekorslitage

354328

2016-01-17