Slaglågevär

Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär
Slaglågevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, m/1815-49, längd 147 cm
Proveniens: Tullverket

träskador

354337

2016-01-21