Flintlåsstudsare

Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare
Flintlåsstudsare

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FLINTLÅSSTUDSARE, svensk, m/1815-20 för infanteriets jägare, Norrtälje faktori, längd 115 cm
Proveniens: Tullverket

smärre slitage

354341

2016-01-21