Matservisdelar Rörstrand

Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, matservis, ca 48 dlr, "Sverige", flintgods, bestående av: 8 mattallrikar, 11 djupa, 9 förrätt / desserttallrikar, 9 asssietter, terrin med lock, 1+2+1+2+2 uppläggningsfat, kanna, såsskål

Enstaka skador i form av sprickor, nagg och missfärgningar

354359

2016-01-17