Birgitta Rolander von Schantz

Birgitta Rolander von Schantz
Birgitta Rolander von Schantz
Birgitta Rolander von Schantz
Birgitta Rolander von Schantz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGITTA ROLANDER VON SCHANTZ (född 1930): Champignons och rulle, signerad och daterad B Rinr v S -92, olja, 34x43 cm

354362

2016-01-17