Pauli Partanen

Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen
Pauli Partanen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PAULI PARTANEN, vas i underfång, signerad och daterad Pauli Partanen -92, Finland, höjd ca 17 cm

354385

2016-01-17