Olle von Schewen oljemålning

Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): Fjällandskap, signerad O Schewen, olja på pannå, 36 x 44 cm

354386

2016-01-17