Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSUR, empire, 1800-talets början, förgylld mässing, dekor av yngling med lyra, höjd ca 41, längd 32 cm, nyckel finns

Slitage, bakstycke saknas

354388

2016-01-17