Kaffeskedar silver

Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, 6+5+2+1+1, UPPLÄGGNINGSSKEDAR 4 st, BAKELSESPADE, silver, varierande stämplar, bl.a. GAB, importstämplar, vikt ca 335 g

Slitage

354390

2016-01-17