Stig Lindberg olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): Utsikt, signerad och daterad Stig L -42, olja på pannå, ca 30x30 cm
Proveniens: Gåva till familjen Leyon från Stig Lindberg
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre skada
354392
2016-01-25