Stig Lindberg olja

Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Utsikt, signerad och daterad Stig L -42, olja på pannå, ca 30x30 cm

Proveniens: Gåva till familjen Leyon från Stig Lindberg

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skada

354392

2016-01-25