Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, signerad M. Huss Wallin1975, HC X/XL, färglitografi, 70x148 cm, inramad triptyk
354393
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här