Mona Hus Wallin litografi Slussenvyn

Klubbat för:

6 800 SEK

4 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, signerad M. Huss Wallin1975, HC X/XL, färglitografi, 70x148 cm, inramad triptyk

354393

2016-01-17