Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Motiv från söder-Stockholm, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 49x60 cm,
354394
2016-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här