Arthur Binachini oljemåling

Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Motiv från söder-Stockholm, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 49x60 cm,

354394

2016-01-17