Mona Huss Wallin oljemålning

Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning
Mona Huss Wallin oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterinteriör med blommor och frukter, signerad M. Huss W-76, olja på duk, 120 x 96 cm

354396

2016-01-17